cross

Artık Yayınlara Mesajınızı Gönderebilirsiniz!

Devam etmek için ENTER'a basın.

Blog

“1982’nin baharında bir ara vermiştik, artık bu arayı sonlandırmaya karar verdik!”

Neredeyse 40 Yıldır birlikte müzik yapmayan efsanevi grup ABBA geri dönüyor! Grup üyeleri artık 70’li yaşlarını yaşıyorlar ve çok sayıda başarılı solo projeler yayımladılar. Son birkaç yıldır ise sürekli ABBA’nın birleşmesi ihtimali dedikodularına ise şakacı bir dil ile yanıt veriyorlardı.

İsveç grup yakın tar […]

27 Ağustos 2021’de Halsey’nin de 4. Stüdyo albümü olan “If I Can’t Have Love, I Want Power” yayınlandı. Nine Inch Nails’ dan Trent Reznor ve Atticus Ross un prodüksiyonunu üstlendiği albümde Foo Fighters’dan Pino Palladino’ya kadar pek çok ünlü isim yer yer katkıda bulunuyor. 13 parçadan oluşan bu albüm için Halsey aynı zamanda bir IMAX filmi de yayınladı.

Daha Fazlasını Oku

Lorde, 2017’de Melodrama isimli albümünü yayınladıktan sonra çekildiği inzivadan nihayet çıktı. Melodrama’nın çıkışından beri tek bir parça bile çıkarmayan Lorde çekildiği inzivada gizli Instagram hesabından yemek yorumlamakla meşguldü! Sessizliğini ise Haziran ayında Solar Power isimli tekliyi yayınlayarak bozan genç şarkıcının hemen ardından yeni albümünü duyurması hayranlarını oldukça heyecanlandırdı.

20 Ağustos günü ise beklenen olay gerçekleşti: Lorde’un üçüncü albümü Solar Power yayınlandı! California, Oceanic Feel […]

Hasret kaldığımız konserler ve festivallere nihayet bu yaz kavuşmamızın ardından şehre dönüşün epey hızlandığı şu günlerde hala sıcak olan havaları değerlendirmek fazlasıyla mümkün. İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından, 18 Ağustos – 16 Eylül tarihleri arasında düzenlenen ve bu seneki açılışını Tekfen Filarmoni Orkestrası ve Anna Vinnitskaya ile yapan 49. İstanbul Müzik Festivali bu günlerde İstanbul’un en keyifli açık hava mekanlarında aralıksız devam ediyor.

1963’te ilk defa New York’ta düzenlenen ABD’nin önde gelen festivallerindendir New York Film Festivali. Her yıl filmler Film Society of Lincoln Center tarafından seçilmektedir. Bu yıl 24 Eylül-10 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan festivalin program içeriği ise kesinleşti. Festivalde; BBC tarafından 2021’in en çok şok edici filmi seçilen Titane, Paul Verhoeven’ın yönettiği Benedetta gibi merakla beklenen birçok yapım yer alıyor. Ayrıca, Fransız yapım Titane filmi bu yıl […]