cross

Artık Yayınlara Mesajınızı Gönderebilirsiniz!

Devam etmek için ENTER'a basın.

Biz Kimiz?


Genç, dinamik ve enerji dolu altyapısıyla, her saati dolu dolu geçen yayın akışıyla, kaliteyi yakalayabileceğiniz radyo istasyonu 96.6 Radyo Bilkent. 1995 yılında kurulan Radyo Bilkent, Bilkent Radyo, Televizyon ve Yayıncılık A.Ş. çatısı altında 96.6 frekansında 2002’den bu yana “İçinizden gelen sesi dinlemeye devam edin”​ sloganıyla dinleyicilerine kesintisiz müzik ve eğlence sunmaya devam ediyor.

Siz dinleyicilerimizi en kaliteli ve en güncel müziklerle buluşturmayı kendine ilke edinmiş 96.6 Radyo Bilkent frekansı, müzik dünyasındaki gelişmeleri yakından takip ederek, dünyanın en yeni ve en hit müziğini CHR(contemporary hit radio) formatında sizlerle buluşturuyor. Radyo Bilkent tam sana göre çünkü Hit müziğin yanında Rock, R&B, Hip Hop, Pop, Caz ve daha niceleri burada. Her tarzda eskiyi ve yeniyi buluşturmayı kendine ilke edinmiş radyomuz sürekli güncellenen müzik listeleriyle tam istediğin gibi.

96.6 Radyo Bilkent'ten ayrılmayın ve içinizden gelen sesi dinlemeye devam edin.

/
Duyduğunuz her anonsun sahipleri, dinlediğiniz programların sunucuları. Hafta içi her gün saat 17 ile 19 arasında Drive Time programının DJ'leri.
MÜZİK
BİRİMİ
/
Radyomuzda duyacağınız her haberin sunucusu ayrıca hazırlayanı, Demarkaj adlı güzide programımızın da yaratıcıları.
HABER
BİRİMİ
/
Radyomuzda dinleyeceğiniz tüm sesli içeriğin hazırlanmasının sorumluları. Tüm sweeper, promo, spot ve hooklar onların elinden çıkıyor.
PRODÜKSİYON
BİRİMİ
/
Drive Time'ların eksiksiz elemanı, sosyal medya ve web sitesi yöneticileri. Ayrıca reklam metinleri ve bilkent news yazıları da onlara emanet.
İÇERİK
BİRİMİ
/
Radyo Bilkent'in düzenlediği etkinliklerin kahramanları. Etkinliklerin oluşumundan sonuçlanmasına kadar olan sorumlulukları üstlenen birim.
ORGANİZASYON
BİRİMİ
/
Reklam işlerinin sorulduğu; bizlere sponsor, promosyon ve basın sponsorluğu bulan bu ilişkileri koordine eden radyonun gizli kahramanları.
SATIŞ VE PAZARLAMA
BİRİMİ
/
Tanıtım amaçlı veya değil radyo bilkent'e ait tüm el ilanları, t-shirt, afiş, takvim gibi tüm görsel materyalin tasarımını yapan yetmezmiş gibi videolarımızı da düzenleyen birim.
TASARIM
BİRİMİ
/
Radyomuzu geliştirmek için güvendiğimiz insanlar. Sorunların çözümü ve her çalışanın performansını artırmak da onların görevi.
İNSAN KAYNAKLARI
BİRİMİ